Category archive: kaevetööd

Kaeve- ja pinnasetööd

Kaevetööd ja pinnasetööd

Osutame erinevaid kaeve-, pinnase- ning maaparandustöid. Meil töötavad oma ala asjatundjad ning meie masinapargis on esindatud kaeve- ja pinnasetöödeks sobivad mehhanismid:

Ehitustehnika ja lisaseadmete rent

Ehitustehnika rent

Korrektse teenindamise, ajakohase ja hooldatud masinapargi ning mõistlike hindadega tagame kliendi, olgu siis suure firma või eraisiku rahulolu. Koostöö meiega sujub tõrgeteta, tänu sellele oleme pälvinud paljude klientide heakskiidu.

Meie ettevõtte kvalifitseeritud masinajuhtide suur töökogemus ning erinevate töövõtete

Juhita rent

Juhtimisõigus

Mootorsõidukite kategooriad

T-kategooria mootorsõidukit ja masinrongi, mille täismass ei ületa 8000 kilogrammi, võib juhtida ka isik, kellel on B-, C- või D-kategooria mootorsõiduki või C1- või D1-alamkategooria mootorsõiduki juhtimisõigus.

T-kategooria mootorsõidukit ja masinrongi, mille täismass ei ületa 18 000 

Renditingimused

Rentimine

1. Rendi aluseks on kliendileping, mille allkirjastab allkirjaõiguslik isik. Lepingu lisana kinnitatakse volitatud isikute nimekiri.

2. Rendi vormistamine ja seadmete vastuvõtt. Seadmeid vastuvõttev isik peab esitama isikut tõendava dokumendi. Kui seadmed võtab vastu allkirjaõiguseta isik, peab ta esitama volikirja,

Ettevõttest

Tutvusus

Multivara OÜ on alates 1999. aastast pühendunud Eesti ehitussektori vajaduste rahuldamisele, olles pildis oma võimega pakkuda laias valikus kaeve- ja pinnasetööde seadmeid ning treilervedusid. Meie unikaalsus seisneb mitte ainult kvaliteetses tehnikas, vaid ka paindlikus teenusepakkumises, mis hõlmab nii mehitatud

Menu